HOME
GALERIA
P O R T R E T
N A T U R A
U C Z U C I E
M I E J S C A
BIO BLOG KONTAKT GRAFI(C)A

O M N I E

Z mojej bezgranicznej miłości do minimalizmu i prostoty [życia], powstała strona, będąca zbiorem  różnych zdjęć, z bardzo różnych okresów mojego życia. Z każdym zdjęciem, które tu zobaczysz, związana jest jakaś historia...

Właśnie na tym, moim zdaniem, polega wyjątkowość fotografii  - na wydobywaniu, zatrzymywaniu i przywoływaniu chwil z naszego tak bardzo ulotnego życia.

Fotografia daje możliwość swobodnego wyrażania i interpretowania na tysiąc sposobów...  A przez to, że jest oparta w dużej mierze na spontaniczności i ciągłej improwizacji, traktuję ją trochę jak przygodę albo podróż w nieznane, bo tak naprawdę nigdy do końca nie wiadomo, co tym razem zostanie uchwycone :)

Nie było żadnego przełomowego momentu, natchnienia, pomysłu, czy zbiegu okoliczności. Po prostu zawsze ze mną była, albo inaczej- to ja zawsze byłam z nią, jako cichy ale baczny obserwator. Czuję, że jestem po właściwej stronie obiektywu ;) 

Jeżeli mogę coś dla Ciebie zrobić, jeżeli chcesz, żebym pośredniczyła w realizacji Twojego pomysłu, albo mam zatrzymać ulotną ale wyjątkową i ważną dla Ciebie chwilę, po prostu mi o tym powiedz...

S W
KONTAKT